Gamemax PSU | LION CORE 1200P | 1200 W | Platinum | Full Modular
- TootjadGamemax
- Mudel: LION CORE 1200P
- Saadavus: 4
-
202€
Gamemax PSU | LION CORE 1200P | 1200 W | Platinum | Full Modular
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 3.75 kg |
| Gross width (mm) | 123.00 mm |
| Net weight | 3.23 kg |
| Nimivõimsus | 1200 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 210 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 416.00 g |
| Plastic (No PET) | 104.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | PSU |
| Producer product name | LION CORE 1200P |
| Sertifikaat | Platinum |
| Tare weight (kg) | 0.52 kg |
| Tüüp | Full Modular |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax psu lion core 1200p 1200 w platinum full modular, lion core 1200p, gamemax, toiteplokid psu




